به زمان و سرعت در یوتایپ سلام کنید!

یکی از پیشنهادهایی که در صفحه دیدگاه‌های شما از سوی بسیاری از کاربران درخواست شده بود، اضافه شدن عامل زمان و سنجش سرعت در یوتایپ بود. تا امروز، ما فقط میزان دقت شما رو توی درس‌ها به درصد نشون می‌دادیم. دلیلش هم این بود که در روزهای آغازین تمرین تایپ، دقت خیلی مهم‌تر از سرعته و برای همین سنجش و نمایش دقت تایپ به شما، برمون مهم‌تر بود. اما از امروز، با شروع درس، زمان‌سنجی رو گوشه‌ی بالا-چپ درس‌ها خواهید دید که مدت زمانی که طول می‌کشه تا درس رو تموم کنید، اندازه می‌گیره و در پایان هر درس هم سرعت تایپ شما بر حسب کلمه در دقیقه بهتون اعلام می‌شه.

اندازه‌گیری زمان تایپ

اعلام سرعت تایپ بهتون کمک می‌کنه که علاوه بر دقت، میزان بهبود سرعت تایپتون رو هم بتونید اندازه‌گیری کنید. البته چون در درس‌های آغازین کلمات تک‌حرفی و دوحرفی زیاد داریم، سرعت تایپتون بر حسب کلمه بر دقیقه بالاتره و در درس‌های بعدی یه مقدار سرعتتون کم می‌شه که طبیعیه.

اگر هنوز تمرین تایپ ده‌انگشتی با یوتایپ رو شروع نکردید، به درس اول برید، و امتحانش کنید و اگه براتون جالب بود، درس‌های بعدی رو هم ادامه بدید.

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید.

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

utype_ir

یوتایپ | آموزش تایپ ده‌انگشتی

در اینستاگرام، کلی مطالب آموزشیِ جالب و مفید برایتان داریم 👇

صفحه ما را ببینید
لوگوی یوتایپ

۶ دیدگاه

مهسا

واقعا عالیه سایتتون.حرف نداره شیوه اموزشتون .من دارم تمرین میکنم امیدوارم که بتونم در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرم

پاسخ
علی

واقعا” لذت می برم، درود برشما که چنین طراحی کرده اید که همه می توانند در خانه آموزش ببینند، جای سپاسگزاری دارد. دوستان دارم.علی

پاسخ
مجتبی پویان

سلام ممنون.شیوه خیلی خوبیه من دارم تایپ رو یاد میگیرم واز این کار لذت میبرم

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *