به زمان و سرعت در یوتایپ سلام کنید!

یکی از پیشنهادهایی که در صفحه دیدگاه‌های شما از سوی بسیاری از کاربران درخواست شده بود، اضافه شدن عامل زمان و سنجش سرعت در یوتایپ بود. تا امروز، ما فقط میزان دقت شما رو توی درس‌ها به درصد نشون می‌دادیم. دلیلش هم این بود که در روزهای آغازین تمرین تایپ، دقت خیلی مهم‌تر از سرعته و برای همین سنجش و نمایش دقت تایپ به شما، برمون مهم‌تر بود. اما از امروز، با شروع درس، زمان‌سنجی رو گوشه‌ی بالا-چپ درس‌ها خواهید دید که مدت زمانی که طول می‌کشه تا درس رو تموم کنید، اندازه می‌گیره و در پایان هر درس هم سرعت تایپ شما بر حسب کلمه در دقیقه بهتون اعلام می‌شه.

اندازه‌گیری زمان تایپ

اعلام سرعت تایپ بهتون کمک می‌کنه که علاوه بر دقت، میزان بهبود سرعت تایپتون رو هم بتونید اندازه‌گیری کنید. البته چون در درس‌های آغازین کلمات تک‌حرفی و دوحرفی زیاد داریم، سرعت تایپتون بر حسب کلمه بر دقیقه بالاتره و در درس‌های بعدی یه مقدار سرعتتون کم می‌شه که طبیعیه.

اگر هنوز تمرین تایپ ده‌انگشتی با یوتایپ رو شروع نکردید، به درس اول برید، و امتحانش کنید و اگه براتون جالب بود، درس‌های بعدی رو هم ادامه بدید.

۶ دیدگاه

32637623

سلام شمابهترین هستین هرچی تشکرکنم کمه واقعاممنونم خداخیرتون بده

مهسا

واقعا عالیه سایتتون.حرف نداره شیوه اموزشتون .من دارم تمرین میکنم امیدوارم که بتونم در مدت زمان کوتاهی یاد بگیرم

علی

واقعا” لذت می برم، درود برشما که چنین طراحی کرده اید که همه می توانند در خانه آموزش ببینند، جای سپاسگزاری دارد. دوستان دارم.علی

مجتبی پویان

سلام ممنون.شیوه خیلی خوبیه من دارم تایپ رو یاد میگیرم واز این کار لذت میبرم

دیدگاه‌ها بسته است