یادگیری گروهی تایپ ده انگشتی (پنل گروهی، سازمانی، شرکتی)

دوره آموزش تایپ سازمانی و گروهی

اگر قصد دارید تایپ ده‌انگشتی را به صورت گروهی بیاموزید، یا برای پرسنل شرکت یا سازمان خود دوره آموزش تایپ سریع برگزار کنید، یا اگر در مدرسه، آموزشگاه، دانشگاه یا هر جای دیگری قصد برگزاری دوره آموزش تایپ به صورت گروهی دارید، پنل سازمانی یوتایپ بهترین انتخاب برای شماست.

برگزاری دوره آموزش تایپ ده انگشتی به صورت سازمانی و گروهی

ما در یوتایپ، امکانات ویژه‌ای برای برگزاری دوره آموزش تایپ ده انگشتی به صورت گروهی در نظر گرفته ایم. شما به محض تصمیم برای برگزاری دوره، در عرض کمتر از یک ساعت می‌توانید پنل سازمانی آموزش تایپ ده انگشتی خود را دریافت و دوره خود را آغاز کنید.

فرآیند برگزاری دوره به این صورت است که پس از ثبت نام برای حساب گروهی، صفحه‌ای در اختیار شما قرار می‌گیرد که به راحتی می‌توانید از طریق آن، اعضای گروه، سازمان، مدرسه یا آموزشگاه را به گروه آموزش تایپ خود اضافه نموده و دوره آموزش تایپ ده انگشتی را برای اعضای خود برگزار کنید. شما در طول دوره آموزش تایپ ده انگشتی می‌توانید از طریق گزارش‌های دقیق تحلیلی نحوه فعالیت و پیشرفت اعضای گروه خود را در درس‌های آموزش تایپ ده انگشتی رصد کنید و بدانید که اعضای گروه شما چقدر برای آموزش تایپ زمان صرف می‌کنند و عملکرد و پیشرفتشان چطور است. در حین برگزاری دوره، ما پشتیبان شما هستیم و در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی پاسخگوی شما خواهیم بود.

علاوه بر این، حساب‌های گروهی بالای ۲۰ نفر عضو، نسبت به حساب‌های انفرادی دارای ۲۵ درصد تخفیف هستند.

شما می‌توانید همین الان از طریق فرم زیر، ثبت نام انجام داده و پنل سازمانی خود را به صورت خودکار دریافت نمایید.

اما اگر قصد دریافت پنل سازمانی با تعداد شرکت کننده دلخواه خود (حتی سه نفر) را دارید، کافی است خیلی راحت از طریق صفحه  تماس با ما یا از طریق دایرکت در اینستاگرام یوتایپ یک پیام برای ما ارسال کنید و تعداد شرکت‌کنندگان خود را اعلام بفرمایید تا هماهنگی لازم انجام شود.

ثبت حساب جدید

سطح عضویت خود را انتخاب کنید

کد تخفیف دارید؟ (اختیاری)

نکته: در صورت داشتن هر گونه سؤال یا نیاز به راهنمایی با ما تماس بگیرید.