دوره‌های آموزش تایپ سریع

ما در یوتایپ، دوره‌های مختلفی برای آموزش تایپ ده انگشتی داریم. شما بر اساس نیاز و هدف خود می‌توانید دوره دلخواه خود را انتخاب و آن را شروع کنید.

آموزش تایپ فارسی

در این دوره تایپ ده انگشتی فارسی را به آسانی می‌آموزی و تمرین می‌کنی. آموزش تایپ فارسی برای هر فارسی‌زبانی که با رایانه سر و کار دارد، مفید و کارگشا است. اگر ۳۰ ثانیه وقت داری، همین الان امتحانش کن!

شروع دوره

آموزش تایپ انگلیسی

در این دوره تایپ ده انگشتی انگلیسی را خواهی آموخت و تمرین خواهی کرد. آموزش تایپ سریع انگلیسی برای هر کسی که با متون انگلیسی سر و کار دارد، مفید و چاره‌ساز است.یک دقیقه وقت بگذار و درس اول را امتحان کن.

شروع دوره

آموزش تایپ اعداد

تایپ سریع بخش عددی صفحه کلید (Number pad) را بیاموز و تمرین کن. آموزش تایپ سریع اعداد برای هر کسی که با اعداد سر و کار دارد، مهارتی کاربردی است.اگر کارت با عدد و رقم است، همین الان شروع کن!

شروع دوره

تست سرعت تایپ

سرعت تایپ خودت را اندازه بگیر. با متن‌های واقعی تست سرعت تایپ انجام بده و با تمرین، سرعت و دقت تایپت را افزایش بده.اگر هنوز تایپ ده انگشتی بلد نیستی، می‌توانی خیلی آسان با دوره‌های آموزش تایپ ده انگشتی فارسی، و آموزش تایپ ده انگشتی انگلیسی در یوتایپ، این مهارت مهم را یاد بگیری.

شروع دوره