نکاتی درباره‌ی به‌روزرسانی اخیر یوتایپ

حدود یک سال و نیم پیش بود که تصمیم گرفتم ایده‌ای رو که چند سال در ذهنم جا خوش کرده بود رو عملی کنم و وبسایتی برای آموزش تعاملی تایپ سریع فارسی راه‌اندازی کنم. طراحی، برنامه‌نویسی و راه‌اندازی نسخه‌ی اولیه چند ماه طول کشید و نسخه‌ی اولیه‌ی یوتایپ یک سال پیش، در اوایل شهریور ۹۳ استارت خورد. از همون ماه‌های نخست، استقبال خوبی از این پروژه شد که از سطح انتظار من بیشتر بود. یوتایپ حدود یکسال به صورت رایگان به فارسی‌زبانان در همه جای دنیا کمک کرد که تایپ سریع بدون نگاه به صفحه‌کلید رو تمرین کنند و یاد بگیرند. طی همین مدت، هر هفته ایمیل‌های پر از لطف زیادی دریافت می‌کردم که حاوی تشکر و پیشنهادهای خوبی برای امکانات جدید در یوتایپ بود.

تایپ فارسی

اما یوتایپ، یک اسکریپت آماده نیست که فقط فارسی شده باشه؛ بلکه بیشتر قسمت‌هاش از صفر مخصوص زبان فارسی (که یک زبان راست به چپه) نوشته و توسعه داده شده. برای همین اضافه کردن امکانات و به‌روزرسانی و نگه‌‌داری ازش یه کار زمان‌بر و انرژی‌بره. به همین دلیل، تصمیم گرفته شد که یه پلن مالی برای یوتایپ در نظر بگیریم، که وقت و زمانی که صرف به‌روزرسانی و افزایش امکانات بیشتر می‌شه جبران بشه. چند درس اول در یوتایپ رایگانه. شما پس از به اتمام رسوندن این درس‌ها، اگر از پیشرفت خودتون راضی بودید، می‌تونید با پرداخت مبلغی به تمامی دروس یوتایپ دسترسی داشته باشید. مبلغ رو هم بسیار پایین در نظر گرفتیم. در صورتی که شما اکانت سه‌ماه یوتایپ رو تهیه کنید، با ماهی حدود ۳۰۰۰ تومان می‌تونید طی سه ماه تایپ سریع رو یاد بگیرید. و اگر اکانت یک ساله رو تهیه کنید، با ماهی ۱۶۰۰ تومان، به مدت زمان یکسال به تمامی امکانات یوتایپ دسترسی داشته باشید.

تایپ - رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند

این مبالغ اندک، وقتی با هم جمع بشه، می‌تونه حامی مالی خوبی برای پروژه‌ی یوتایپ باشه؛ هزینه‌های ما رو پوشش بده و انگیزه‌ی ما برای توسعه، بهبود و افزایش امکانات یوتایپ رو بیشتر کنه. برای خرید اشتراک می‌تونید به صفحه ثبت نام مراجعه کنید. امیدوارم این پروژه گام هر چند کوچکی در راستای حفظ و اشاعه‌ی خط و زبان فارسی باشه و بتونه کاربران فارسی‌زبان رو در کار، تحصیل و ارتباطات جلوتر بندازه.

مجتبی طاهری، پایه‌گذار یوتایپ

تایپ را شروع کنید

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید.

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

utype_ir

یوتایپ | آموزش تایپ ده‌انگشتی

در اینستاگرام، کلی مطالب آموزشیِ جالب و مفید برایتان داریم 👇

صفحه ما را ببینید
لوگوی یوتایپ

۳ دیدگاه

mardani1348

سلام جناب طاهری!ازاینکه شما اینقدر خوش ذوق وخلاقید که به من کمک کردید بتوانم با لذت وبدون نگاه کردن تایپ رایاد بگیرم سپاسگذارم،البته اول راهم وهنوز افتخارشاگردی نصیبم هست.
حسن توهمیشه درفزون باد.
محمود مردانی کارشناس تغذیه وکارشناس ارشد فیزیولوژی
ojesalamati.com

پاسخ
محمود بازوبندی

سلام 1 – اگه طرح یک ماهه رو استفاده کنم آیا کل تایپ رو یاد می گیرم یا نه؟ یا اینکه فقط باید 3 ماهه رو استفاده کنم؟2 – طرح یکساله مگه به غیر از تایپ امکانات اضافی هم داره؟(مثلا چی؟)

پاسخ
یوتایپ

دوست عزیز در حال حاضر طرح‌های زمانی مختلف غیر طول مدت زمانشون هیچ فرقی با هم ندارن. شما در همه طرح‌ها به همه دروس دسترسی دارید. ولی ممکنه به نسبت وقتی که برای تمرین می‌ذارید و آمادگی قبلی خودتون، یک ماه برای شما کافی باشه یا کافی نباشه. با خرید اشتراک بلندمدت‌تر، زمان زیادی برای دسترسی به دروس و تمرین کردن خواهید داشت.

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *