آموزش تایپ سریع بخش عددی صفحه کلید (Number pad) به یوتایپ افزوده شد.

ما در تلاشیم که یوتایپ رفته رفته بهتر و کاملتر شود. سعی می‌کنیم به تدریج امکانات بیشتری به یوتایپ اضافه کنیم، تا شما بهتر بتوانید تایپ سریع را بیاموزید و تمرین کنید. در این راستا، خوشحالیم به شما بگوییم که به تازگی بخش جدیدی برای آموزش تایپ سریع در بخش عددی صفحه کلید (Number pad) به یوتایپ افزوده ایم.

تایپ اعداد صفحه کلید

دانشجویان، حسابداران، تحلیلیگران، متصدیان ورود داده و همه کسانی که بیشتر با اعداد سر و کار دارند، ارزش تایپ سریع در بخش عددی صفحه کلید را به خوبی درک می‌کنند. تایپ سریع در بخش اعداد سرعت شما در هنگام حساب و کتاب و جمع و تفریق را به شدت بالا می‌برد. برای همین، تصمیم گرفتیم دروسی برای آموزش و تمرین تایپ سریع در این بخش از صفحه کلید برای شما تهیه کنیم و اکنون این دروس در بخش آموزش تایپ سریع اعداد در دسترس شما است.

درس نخست رایگان است و در همان درس نخست چیزهای مهمی خواهید آموخت. بقیه دروس با تهیه اشتراک در دسترس شما خواهد بود. تهیه کنندگان اشتراک، به تمامی دروس تایپ سریع فارسی، تایپ سریع انگلیسی و تایپ سریع بخش عددی صفحه کلید دسترسی خواهند داشت.

تمرین تایپ اعداد را شروع کنید!

یک یادآوری مهم

تایپ ده‌انگشتی مهارتی است که همه به آن نیاز داریم. آن را با آسان‌ترین و بهترین روش بیاموزید. امتحانش بی‌ضرر است!

همین الان یادگیری تایپ ده‌انگشتی را شروع کنید!

برای شروعِ رایگانِ تمرینِ تایپ ده‌انگشتی، در کامپیوتر یا لپتاپ خود سایت یوتایپ (utype.ir) را باز کنید و درس اول را امتحان کنید.

۳ دیدگاه

maryam2064

من تایپ رو با سایت شما یاد گرفتم و الان دارم 10 انگشتی تایپ می کنم.اما هنوز هم طریقه تایپ علامتهای + _ * & $ # @! رو که روی کلید اعداد هستند بلد نیستم. چرا آموزش اونها رو نزاشتین؟

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *