آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی

یوتایپ اولین وبسایتِ ایرانیِ آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی است.

تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی را ساده و حرفه ای یاد بگیر.

تمرین تایپ را شروع کن!

یادگیری تایپ آسان و لذتبخش

آموزش و تمرین تایپ ده انگشتی در یوتایپ به صورت تعاملی و شبیه یک بازی است.

بدون نیاز به دانلود و نصب نرم افزار

یادگیری تایپ به صورت آنلاین است و شما نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری ندارید.

گزارش‌های تحلیلی مفید

با نمودارهای تحلیلی، از وضعیت یادگیری و پیشرفت خود باخبر می‌شوید .

دوره‌های آموزش تایپ ده انگشتی

آموزش تایپ فارسی

در این دوره تایپ ده انگشتی فارسی را به آسانی می‌آموزی و تمرین می‌کنی. آموزش تایپ فارسی برای هر فارسی‌زبانی که با رایانه سر و کار دارد، مفید و کارگشا است. اگر ۳۰ ثانیه وقت داری، همین الان امتحانش کن!

شروع دوره

آموزش تایپ ده انگشتی انگلیسی

آموزش تایپ ده انگشتی انگلیسی در یوتایپ به صورت تعاملی و آنلاین انجام می‌شود. دوره آموزش تایپ ده انگشتی برای کسانی که با زبان انگلیسی سر و کار دارند، بسیار ضروری و مفید است.همین الان آموزش را از درس اول به صورت رایگان شروع کنید.

شروع دوره

آموزش تایپ اعداد

تایپ سریع بخش عددی صفحه کلید (Number pad) را بیاموز و تمرین کن. آموزش تایپ سریع اعداد برای هر کسی که با اعداد سر و کار دارد، مهارتی کاربردی است.اگر کارت با عدد و رقم است، همین الان شروع کن!

شروع دوره

آموزش تایپ ده انگشتی برنامه نویسی

با آموزش و تمرین تایپ ده انگشتی، سرعت و تمرکز خود در زمان برنامه‌نویسی را بالا ببرید. این دوره ویژه برنامه نویسان است. شما تایپ ده انگشتیِ تمامی علائم برنامه نویسی را با کدهای واقعی تمرین خواهید کرد، طوری که هنگام کد زدن هیچ نگاهی به صفحه کلید نکنید!

شروع دوره

تست سرعت تایپ فارسی

به کمک متن‌های بخش تست سرعت تایپ فارسی، سرعت تایپ خود را اندازه بگیرید. پس از تایپ هر متن، سرعت تایپ شما بلافاصله محاسبه و بر اساس کلمه بر دقیقه به شما اعلام می‌شود.

شروع دوره

تست سرعت تایپ انگلیسی

با متن های موجود در بخش تست سرعت تایپ انگلیسی در یوتایپ، سرعت تایپ انگلیسی خود را اندازه بگیرید.

شروع دوره

تایپ ده‌انگشتی چیست؟

تایپ ده‌انگشتی شیوه صحیح تایپ با صفحه کلیدهای فیزیکی (غیرلمسی) است. در این روش تایپ، از تمامی انگشتان دست‌ها برای تایپ استفاده می‌شود. با تمرین کافی، انگشتان جای تمامی دکمه‌ها را می‌آموزند و هنگام تایپ، بدون فکر کردن به دکمه‌ها، انگشتان کار تایپ را انجام می‌دهند. در نتیجه نیازی به نگاه به صفحه کلید نیست.

تمرین تایپ را شروع کنید!
محل قرارگیری انگشتان در تایپ ده انگشتی

چگونه آموزش تایپ ده انگشتی را شروع کنیم؟

نحوه کار با وبسایت آموزش تایپ ده انگشتی یوتایپ در این ویدئو توضیح داده شده است. در هر درس، ما تایپ یک یا چند حرف را آموزش می‌دهیم و سپس تمرین شروع می‌شود. هر تمرین فقط چند دقیقه زمان می‌برد و پس از انجام تمرین، سرعت، دقت و تعداد خطاهای شما اعلام می‌شود.

زمانی که به سطح قابل قبول رسیدید، به درس بعدی می‌روید و حروف بعدی را می‌آموزید، تا به تدریج به تایپ ده انگشتی کل حروف و علائم مسلط شوید.

آیا آموزش تایپ ده انگشتی در یوتایپ رایگان است؟

در هر کدام از دوره‌های آموزش تایپ فارسی، تایپ ده انگشتی انگلیسی تایپ اعداد و تایپ ده‌انگشتی ویژه برنامه‌نویسی، تعدادی از درس‌های ما رایگان است و حتی نیاز به ثبت نام هم ندارد. در همان درس‌های رایگان، شما اصول تایپ ده‌انگشتی را می‌آموزید.

اما اگر قصد داشتید آموزشتان را ادامه دهید، با پرداخت مبلغی اندک، ثبت نام می‌کنید تا همه درس‌ها در دسترس شما قرار گیرند.

تمرین تایپ را شروع کنید!

تازه‌ترین‌های وبلاگ

چرا کارمندان استارت‌ آپ‌ها و شرکت‌ ها باید تایپ ده‌ انگشتی را جدی بگیرند؟

چرا کارمندان و استارتاپ‌ها باید تایپ ده انگشتی را جدی بگیرند؟

  تایپ ده‌انگشتی -تکنیک منحصربه‌فردی که در آن فرد بدون نگاه‌کردن به کیبورد و با هر ده‌انگشت خود تایپ می‌کند- مهارت اساسی کارمندان در بسیاری از مشاغل محسوب می‌شود؛ از بازاریابی تلفنی گرفته تا طراحی و برنامه‌نویسی. این‌روزها دیگر انتظار … بیشتر بخوانید

یک طراح گرافیک گزارش می‌دهد: گرافیست‌ها و تایپ ده‌انگشتی

یک طراح گرافیست گزارش میدهد. گرافیست ها و تایپ ده انگشتی

من به عنوان یک طراح گرافیک همیشه فکر می‌کردم که یک موس (موشواره!) برای من دوست بهتری است تا یک صفحه کلید. من همیشه قدرت صفحه کلید را دستِ کم گرفتم. من از کیبورد و شورتکات‌هایش استفاده می‌کردم اما برای … بیشتر بخوانید

دانلود پاورپوینت آموزش تایپ ده انگشتی رایگان

پاورپوینت آموزش تایپ ده انگشتی

تایپ ده انگشتی روش استاندارد تایپ کردن است که بدون نگاه کردن به صفحه کلید می‌توانید تایپ کنید. برای آشنایی با این روش، پاورپوینت تایپ ده انگشتی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فیلم‌هایی که تایپیست‌های حرفه‌ای باید ببینند

فیلم هایی با موضوع تایپ کردن

شاید نه به اندازه‌ چرخ و نه شاید به اندازه‌ کاغذ پاپیروس، اما ماشین تایپ یکی از اختراعات بشر به شمار می‌آید که در رشد فرهنگیِ این موجود دوپا نقش به‌سزایی داشته است. حضور تاریخی این وسیله و به تبع … بیشتر بخوانید

عادت‌های بد هنگام تایپ کردن و راه‌های ترک آن

عادت های بد هنگام استفاده از کامپیوتر

ممکن است در انجام هر کاری عادت‌های بدی داشته باشیم. استفاده از کامپیوتر و مخصوصا تایپ کردن، قوانین خاص خودش را دارد که با رعایت آنها می‌توانید راندمان کارتان را افزایش بدهید و سلامتی خود را نیز حفظ کنید. در این مقاله عادت‌های بد همگام تایپ کردن را بررسی کردیم و برای رفع هر یک راه حل ارائه کرده‌ایم.

خیس شدن کیبورد؛ بایدها و نبایدها

اگر آب روی صفحه کلید ریخت چه کارکنیم؟

اگر شما هم به نوشیدن چای یا مایعات دیگر در حین کار علاقمندید، باید جای مناسبی برای لیوان یا ماگ خود تعبیه کنید؛ وگرنه خطر خیس شدن کیبورد شما وجود دارد. در این مقاله به بایدها و نبایدهایی اشاره کرده‌ایم که پس از خیس شدن کیبوردتان باید به آنها توجه داشته باشید.

درمان نارساخوانی و نارسانویسی با معجزه تایپ ده انگشتی

نارساخوانی و نارسانویسی اختلال‌هایی هستند که می‌تواند افراد را در خواندن و نوشتن دچار مشکل کند. آموختن تایپ ده انگشتی راهی است که می‌تواند به این افراد برای کاهش عوارض ناشی از این اختلال کمک کند. این مقاله درباره رابطه تایپ ده انگشتی و این دو اختلال سخن می‌گوید.

هفت راه برای موفقیت واقعی‌ در تایپ‌ ده‌ انگشتی

هفت راه برای موفقیت واقعی در تایپ ده انگشتی

آموختن تایپ ده انگشتی مانند بسیاری از مهارت‌های دیگر، نیاز به انگیزه و تداوم دارد. در این مقاله هفت مورد را بررسی کرده‌ایم که چطور می‌تواند به موفقیت شما در یاد گرفتن تایپ ده انگشتی کمک کند.

یوتایپ از زبان شما

عالی بود

★★★★★
من هر روز دارم تمرین میکنم آموزش در عین سادگی عالیه مخصوصا تمریناتی که قرار دادن
- بیتا

بی‌نظیر

★★★★★
یادگیری تایپ ده انگشتی برای من یه رویا بود که با یوتایپ به حقیقت پیوست تا درس 20 رو تمرین کردم و همین متن رو با همین تمرین ها تونستم تایپ کنم.واقعا عالیه. درس‌ها به نحوی هست که خسته کننده نیست اما حوصله و بردباری شما مهمه چون اوایل سرعت پایین و غلط ها ممکنه زیاد باشن و نباید ازش فرار کنید یا کمال گرا باشید.
- شکوفه

کارامد

★★★★★
تایپ ۱۰ انگشتی چیزیه که همه باید بلد باشن و من این سایت را واقعا پیشنهاد میکنم. اگه تمرین حروف جدا و تمرین برای نابینایان هم داشت بهتر میشد. ولی درکل سایت بسیار خوبیه
- شنتیا

درباره سایت یوتایپ

★★★★☆
سلام ممنون بابت سایت خوبتان بنده 4 ستاره دادم چون تازه وارد هستم و دارم تمرین میکنم هروقت مسلّطم کامل شد میام این دفعه 5 ستاره رو تقدیمتون میکنم
- مهدی جلال نژاد

آموزش مدرن

★★★★★
سلام ما فوق العاده ایم . با استعداد های شگفت انگیز . فقط کیفیت اکثر آموزش هامون مطلوب نبوده . یوتایپ بهت کمک میکنه تا متوجه توانمندی های بینظیرت در تایپ بشی.
- مهشید رنگی

خیلی عالی

★★★★★
سلام یوتایپ یکی ز بهترین اموزش دهنده های تایپ سریع هست که تا حالا دیدم خیلی از عوامل یوتایپ تشکر میکنم و خسته نباشید میگم بهتون
- مهدی

تشکر

★★★★★
عالییییی اول من به تایپ غیر اصولی عادت کرده بودم اما الان خیلی راحت می توانم تایپ ده انگشتی با سرعت بسیار بالا تایپ کنم
- امیررضا

عالی

★★★★★
سلام باتشکرفراوان ازسازنده این برنامه بسیارمفیدوکاربردی...خیلی خوشحالم که تونستم اینکارویادبگیرم چون خیلی به کارم اومد.بازم ممنون
- فرشته

حمایت و پیشنهاد

★★★★☆
سلام و خداقوت ممنون از سایت و خدمات خوبتون بسیار سایت کارامدی است و به دوستانی که این پیام رو میبینند، پیشنهاد میکنم که یک بار این تجربه و حس تایپ ده انگشتی را داشته باشند و اما پیشهاد: 1. کار خیلی خوبی کردید که برای میزان کیفیت تایپی که انجام میدیم، امتیاز قائل هستید اما زیاد کارامد نیست، میتونید همین کار رو با دادن تخفیف در اشتراک گیری به میزان معینی که در بازه فلان تاریخ گرفتند، جذاب کنید و اینطور میشه یک انگیزه ای هم به تایپیست ها داده باشید 2. لطفا تمرین تست تایپ رو بیشتر کنید، حتی شده برای کسانی که اشتراک دارند باز باشه چون بعد از مدتی که وارد سایت میشیم و تایپ رو یاد گرفتیم، میتونیم متن های جدیدی را تجربه کنیم و از یک نواختی خارج بشه 3. سعی کنید اگر امکان دارد دانشجوهای خود را پس فعالیت مستمر و رسیدن به یک میزان امتیاز، وارد تیم تایپ کنید و از ان به بعد پروژه های تایپی را بپزیرید و به نوبت به بهترین دانشجویانتان بدهید، اینطور حس بهتری برای یادگیری دارند و امید دارند که میتواند از این مهارت برای کسب درآمد از سایت شما استفاده کنند؛ میدونم که سایت های مختلفی برای تحویل سفارش تایپ وجود دارد اما برای سایتی مثل شما، این کار یک مزیت رقابتی محسوب میشه بازم ممنون که صحبت هایم را خواندید، یاعلی
- محمد حسین کریمان

اموزش تایپ 10 انگشتی

★★★★★
من بسیار از اموزش های سایت یوتایپ راضی بودم از اینکه بجای گفتن عملی بهمون درس یاد میداد خیلی خوشم اومد
- ع ع

تشکر

★★★★★
با سلام من به صورت کاملا اتفاقی با سایتتون آشنا شدم خواستم از شیوه آموزشتون تشکر کنم هنوز هم باور نمیشه که حروف یک ردیف کیبرد رو بدون نگاه کردن به کیبرد تایپ می کنم بسیار ممنون
- مهناز بلوچ

یوتایپ

★★★★★
سلام. الان دارم این متن رو بصورت ده انگشتی و بدون نگاه به کیبرد مینویسم. من این هنر رو از سایت خوب شما یاد گرفتم. «یوتایپ» خیلی خوبی! به امید جهانی شدنت. مرسی از سایت خوبتون.
- مهزیار رحمانی

آموزش تایپ ده انگشتی فارسی و انگلیسی
4٫6 rating based on 12,345 ratings
امتیاز کل: 4.6 از 5 بر اساس 315 دیدگاه
دیگر دیدگاه‌ها را ببینید و شما هم نظر دهید