همکاری در فروش به صورت افیلییت

سیستم همکاری با یوتایپ چگونه کار می‌کند؟

بسیار ساده است! شما با ما تماس می‌گیرید و اعلام می‌کنید که قصد همکاری با یوتایپ و کسب درآمد از وبسایت یا وبلاگ خود را دارید. آدرس وبسایت یا وبلاگتان را هم در همان پیام به ما اعلام می‌کنید. پس از بررسی، قابلیت همکاری در فروش برای شما فعال می‌شود.

پس از فعال شدن قابلیت همکاری در فروش، لینک و چند بنر در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید لینک را به شکل دلخواه در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید، یا یک پست جدید برای معرفی یوتایپ و قابلیت‌ها و امکانات آن بنویسید، یا از هر طریقی لینک منحصر به فرد خودتان را منتشر کنید.

مبتدی به نظر نرس!

تایپ ۲ انگشتی و ۴ انگشتی مبتدی و کُنده. تایپ ده‌انگشتی رو آسون ولی حرفه‌ای یاد بگیر.

شروعِ رایگانِ آموزش تایپ ده‌انگشتی

نحوه تخصیص درآمد چگونه است؟

زمانی که فردی از لینک شما وارد یوتایپ شود، سیستم ما آن را به خاطر می‌سپارد و اگر آن کاربر تا ۹۰ روز اقدام به ثبت نام در دوره‌های آموزش تایپ نماید، حداقل ۶۰ درصد از مبلغ حاصله از هر خرید اشتراک در حساب شما قرار می‌گیرد! اگر عملکرد مناسبی داشته باشید، این درصد افزایش نیز پیدا خواهد کرد.

صفحه ویژه همکاران یوتایپ

شما از طریق صفحه ویژه‌ای که در اختیار خواهید داشت، می‌توانید آمار دقیق تمام بازدیدهایی که از طریق شما به یوتایپ آمده و تمامی ثبت نام‌های موفق را مشاهده کنید و با رسیدن حسابتان به حداقل میزان ۱۰۰ هزار تومان، درخواست تسویه حساب نمایید. 

این یک همکاری بُرد-بُرد-بُرد برای ما،‌ شما و کسانی است که با کمک شما تایپ ده انگشتی را می‌آموزند.

اگر مایل به همکاری هستید، از طریق صفحه تماس با ما تماس بگیرید و آدرس وبسایت یا وبلاگ خود را هم در پیامتان اعلام کنید.