نمودار پیشرفت

با ثبت نام در یوتایپ، می‌توانی نمودار روند پیشرفت خود را در هر درس ببینی و به گزارش‌های تحلیلی در مورد روند کلی آموزش تایپ خود دسترسی داشته باشی.

ثبت نام کنید

درس یکم

چه تصمیم خوبی که می‌خواهید تایپ سریع اعداد را بیاموزید! کسانی که با اعداد سر و کار دارند، ارزش تایپ سریع در بخش عددی صفحه کلید را به خوبی درک می‌کنند.

عدد 5 را در مرکز بخش اعداد صفحه کلید ببینید. یک برجستگی کوچک در آن وجود دارد. این برجستگی برای آن است که شما بتوانید بدون نگاه، عدد 5 را با حس لامسه خود پیدا کنید.

دقت کنید که Num Lock در صفحه کلیدتان روشن باشد. حال انگشت وسط دست راست خود را روی عدد 5 بگذارید و انگشت اشاره و انگشت انگشتری را نیز به ترتیب روی اعداد 4 و 6 قرار دهید. این موقعیت پیشفرض انگشتان شما روی صفحه اعداد است. شما باید به خاطر بسپارید که کدام انگشت شما روی کدام عدد است تا بدون نگاه به صفحه اعداد، بتوانید اعداد را تایپ کنید. با همین سه عدد، تمرین را شروع می‌کنیم. در صفحه اعداد دکمه فاصله نداریم. بنابراین، اعداد پشت سر هم خواهند بود.

برای شروع، کلید فاصله را فشار دهید.

نیاز به کیبورد فیزیکی

برای استفاده از درس‌ها، یک کیبورد فیزیکی به دستگاه خود وصل کنید و یا در رایانه شخصی یا لپتاپ خود به آدرس utype.ir بروید.

نحوه اتصال کیبورد به گوشی و تبلت

حالا که روی موبایل گذرتان به اینجا افتاده،
لطفاً ما را در اینستاگرام دنبال کن.

utype_ir

یوتایپ | آموزش تایپ ده‌انگشتی

برای دریافت مطالب مفید و شرکت در قرعه‌کشی‌ها فالو کنید.

Follow on Instagram
لوگوی یوتایپ