یوتایپ رایگان شد!

از شنبه اول آذر ۹۹، تهران و ۱۰۰ شهر دیگر وارد تعطیلی دوهفته‌ای شدند. تکرارِ خانه‌نشینی، خلوتیِ خیابان‌ها و شاید «سندروم حوصله‌ سررفته». به مناسبت ورود به این دوهفته، ما در یوتایپ تصمیم گرفتیم تمام سرویس‌های آموزش تایپ ده‌انگشتی خود را به مدت دو هفته رایگان کنیم.

شما از اول تا ۶ آذر مهلت دارید که به رایگان در یوتایپ ثبت‌نام کنید و به مدت دو هفته به تمامی دوره‌های یوتایپ دسترسی داشته و به تمرین تایپ ده‌انگشتی مشغول باشید.

یوتایپ چیست؟

یوتایپ نخستین و بهترین سایت برای یادگیری آنلاین تکنیک تایپ ده انگشتی است.

اگر با یوتایپ آشنا نیستید، ۴ دقیقه و ۷ ثانیه وقت بگذارید و این ویدئو را ببینید:

چطور باید در دوره رایگان آموزش تایپ ثبت نام کنم؟

ثبت نام کمتر از ۳۰ ثانیه زمان لازم دارد.

اگر تا به حال در یوتایپ ثبت نام نکرده اید، به صفحه ثبت نام در یوتایپ بروید و گزینه‌ «اشتراک چهارده‌روزه رایگان: روزهای خانه‌نشینی قرنطینه دوم» را انتخاب کنید، تا بدون هیچ پرداختی، تمامی دوره‌های تایپ ده انگشتی یوتایپ برایتان باز شود.

اگر هم در یوتایپ حساب دارید و حسابتان منقضی شده است، ابتدا با همان حساب قبلی خود وارد شوید. و سپس از صفحه وضعیت اشتراک، روی گزینه ارتقا یا تغییر حساب کلیک کنید و حساب رایگان ۱۴ روزه را برای خودتان فعال کنید.

اگر بتوانیم باعث شویم که در این روزهای پرمخاطره حتی یک ساعت را از بیرون رفتن‌های اضافه بکاهید و صرف افزایش مهارت خود کنید، ما به هدف خود رسیده ایم.

امیدواریم این دو هفته به سلامت بگذرد. به سلامتی و شادی.